1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Bahçeci, Hastaları Ziyaret Etti

Başkan Bahçeci, Hastaları Ziyaret Etti

Başkan Bahçeci, Hastaları Ziyaret Etti
A+A-

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, hastanede yatan hastaları ziyaret etti. Başkan Bahçeci, Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giderek görevli doktorlar eşliğinde hastanede

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, hastanede yatan hastaları ziyaret etti.
Başkan Bahçeci, Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne giderek görevli doktorlar eşliğinde hastanede yatan hastaları tek tek ziyaret edip çiçek takdim etti. Hastalara acil şifalar dileyen Bahçeci, hasta ve hasta yakınları ile bir süre sohbet edip geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ziyaretteki amaçlarının yılın sadece belirli günlerinde değil her gününde onların yanında olduğunu belirten Başkan Bahçeci'ye; hasta, hasta yakınları ve çalışanlar hem çiçek hem de ziyaret etmelerinden dolayı teşekkür ettiler.
Ne zaman isterlerse bir telefon kadar yakın olduklarını kaydeden Başkan Bahçeci; hastane ziyaretini tamamladıktan sonra, refakat eden doktorlara ve hastane personeline de birer karanfil verdi. Bahçeci, tüm personele çalışmalarında başarılar dileyerek hastalara da önce sağlık sonra huzur diledi.
(AEK-ZB-Y)

30.01.2013 13:03:02 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT