1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Altungün Huzurevini Ziyaret Etti

Başkan Altungün Huzurevini Ziyaret Etti

Başkan Altungün Huzurevini Ziyaret Etti
A+A-

Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, yeni yıl nedeniyle Kuşadası Belediyesi Huzurevi'ni ziyaret etti. Huzurevi sakinlerinin yeni yılını kutlayan ve ellerini öpen Başkan Altungün, tüm yaşlılara

Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, yeni yıl nedeniyle Kuşadası Belediyesi Huzurevi'ni ziyaret etti. Huzurevi sakinlerinin yeni yılını kutlayan ve ellerini öpen Başkan Altungün, tüm yaşlılara sağlıklı uzun ömürler dileğinde bulundu.
Yaşlılarla sohbet eden Altungün, Türk milletinin yaşlılarına değer verdiğini ve her zaman saygı ve sevgisini gösterdiğini belirterek, yaşlıların sadece belirli gün ve haftalarda anılmaması gerektiğini vurguladı. Altungün, yaşlılara saygı geleneğini gelecek nesillere aktarmak için de çaba harcanması gerektiğini söyledi. Kuşadası Belediyesi olarak yaşlılara karşı olan sorumluluklarını yerine getirmek için çalıştıklarını belirten Altungün, şöyle konuştu: "Bu amaçla yaşlılarımız için mevcut huzurevimizde daha iyi yaşam koşulları oluşturmak için bir dizi çalışma gerçekleştireceğiz. Ayrıca yaşlılarımızın boş zamanlarını geçirebilecekleri, arkadaşlarıyla bir arada olabilecekleri, dinlenip sohbet edebilecekleri, kitap okuyabilecekleri bir kültür merkezinin de hazırlıklarını yapıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle tüm büyüklerimizin yeni yılını kutlayarak, yaşam sevinçlerinin hiç kaybolmadığı sağlıklı ve mutlu günler ve uzun ömürler temenni ediyor, sevgi ve saygılar sunuyorum."
(ZH-HO-Y)

31.12.2012 19:42:44 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT