1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Başkan Altepe'den Şampiyonlara Ödül

Başkan Altepe'den Şampiyonlara Ödül

Başkan Altepeden Şampiyonlara Ödül
A+A-

İspanya'nın Castellon şehrinde yapılan Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Kros Yarışları'nda ikinci olan Bursa Büyükşehir Belediyespor Genç Bayanlar Atletizm Takımı, Başkan Recep Altepe tarafından altınl

İspanya'nın Castellon şehrinde yapılan Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası Kros Yarışları'nda ikinci olan Bursa Büyükşehir Belediyespor Genç Bayanlar Atletizm Takımı, Başkan Recep Altepe tarafından altınla ödüllendirildi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Altepe, BURULAŞ'taki makamında Büyükşehir Belediyespor yöneticilerini ve Avrupa şampiyonu olan antrenör ile sporcuları ağırladı. Avrupa ikincisi olarak büyük başarıya imza atan antrenör ile sporcuları birer Cumhuriyet altınıyla ödüllendiren Başkan Altepe, 8 yıldır kırılamayan 12.61 metrelik Türkiye 3 adım gençler rekorunu 12.85 metre ile geçen Büyükşehir Belediyespor Oyuncusu Esra Emiroğlu'na da bir Cumhuriyet altını taktı.
Büyükşehir Belediyespor Genç Bayanlar Atletizm Takımı, 3 Şubat 2013 tarihinde İspanya'da düzenlenen yarışlarda 38 puanla Rusya'nın ardından ikinci oldu. Atletizm takımı, aldığı başarı sayesinde bir sonraki Avrupa şampiyonasına direkt katılma hakkını kazandı.
Büyükşehir Belediyespor Genç Bayanlar Atletizm Takımı'nın aldığı sonuç itibariyle hem kendilerine hem de tüm Türkiye'ye haklı bir gurur yaşattığını vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, başarıda emeği geçen herkese teşekkür etti.
(MŞ)

11.02.2013 15:36:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT