1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Altay Toki'de Vatandaşlarla Buluştu

Başkan Altay Toki'de Vatandaşlarla Buluştu

Başkan Altay Tokide Vatandaşlarla Buluştu
A+A-

Konya'nın merkez Selçuklu İlçe Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, TOKİ konutları bölgesinde faaliyet gösteren esnaflar ile bölge sakinleriyle bir araya gelerek, "Selçuklu'da ortak akıl" uygulamasını

Konya'nın merkez Selçuklu İlçe Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, TOKİ konutları bölgesinde faaliyet gösteren esnaflar ile bölge sakinleriyle bir araya gelerek, "Selçuklu'da ortak akıl" uygulamasının hizmetlere yansıdığını ifade etti.
AK Parti Selçuklu İlçe Teşkilatı üyelerinin de katıldığı bölge ziyaretinde konuşan Başkan Altay, tüm vatandaşlarla aynı duyguları paylaştıklarını ve ortak hedeflerinin daha iyi bir Selçuklu olduğunu kaydetti. Başkan Altay, "Her fikre ve düşünceye önem veriyoruz. Ortak akıl uygulamamız ile her yaştan hemşehrimizin aklını ve düşüncelerini belediye hizmetlerine yansıtmayı hedefliyoruz. Selçuklu'da yaşayan herkesin ortak hedefi daha iyi bir Selçuklu'dur. Yapılan her yatırımda, o yatırımdan yararlanacakların fikrini almak ve bunu projeye yansıtmak yatırımların daha kullanılabilir olmasını sağlıyor. Bu şehirde yaşayan hepimizin bu şehre katma değer sağlaması gerekir. Böylelikle sürekli kendimizi geliştirebilir ve daha güzeli birlikte bulabiliriz" dedi. Başkan Altay, TOKİ bölgesinde yeni sosyal mekanların yapılacağı müjdesini de verdi.
(SA-AH-Y)

09.12.2012 13:09:40 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT