1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Alıcık'tan Ev Ziyareti

Başkan Alıcık'tan Ev Ziyareti

Başkan Alıcıktan Ev Ziyareti
A+A-

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, ev ziyaretlerinde bulunarak, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Birlik ve beraberlik bağlarının daha da güçlenmesini hedefleyen Nazilli Belediye Ba

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, ev ziyaretlerinde bulunarak, vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.
Birlik ve beraberlik bağlarının daha da güçlenmesini hedefleyen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Yeni Mahalle Çelimli sitesinde ikamet eden Salur Ailesine ev ziyaretinde bulundu. Vatandaşların ev davetine icabet eden Başkan Alıcık, burada vatandaşların istek ve taleplerini dinledi, sorularına yanıt verdi. İlçedeki ev ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla sürekli bir araya geldiklerini Nazilli'nin sesine kulak verdiklerini belirten Başkan Alıcık; "Yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. Hizmet noktasında zamanla yarışarak zamanın maksimum şekilde verimli kullanmaya çalışıyoruz. Ev ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarımızın isteklerini, öngörülerini yakından dinliyoruz. Gayretimiz ve çabamız bütün Nazillili halkımız için" dedi.
Başkan Alıcık'ın ev ziyaretlerine ev sahibinin yanı sıra mahalle sakinlerinden kalabalık bir grupta katılması dikkat çekerken, sohbet havasında geçen ziyaretlerde mahalle sakinleri başkana taleplerini birebir iletme fırsatı buluyor. Ziyarette bulunduğu ev sahipleri ve komşularının ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerine dile getirerek Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık'a teşekkür ettiler. Öte yandan aileleri ile toplantıya gelen çocukları da unutmayan Başkan Alıcık, onlara da oyuncak hediye etti.
(ÜÖ-İK)

10.12.2012 16:23:37 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT