1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Alemdar Spor Merkezini Tanıttı

Başkan Alemdar Spor Merkezini Tanıttı

Başkan Alemdar Spor Merkezini Tanıttı
A+A-

Sakarya Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Serdivan'da kurulan Ada Tenis Yaşam Spor Merkezi'ni tanıttı. Büyük bir kısmı inşa edilen spor kompleksini basın mensuplarına tanıtan Başkan Yusuf Al

Sakarya Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Serdivan'da kurulan Ada Tenis Yaşam Spor Merkezi'ni tanıttı.
Büyük bir kısmı inşa edilen spor kompleksini basın mensuplarına tanıtan Başkan Yusuf Alemdar, "Yapımına Haziran'da başladığımız projemiz Mart'ta tamamen bitmiş ve hizmete açılmış olacak. Projemiz toplamda 9 bin 600 metrekarelik bir alanda yer almakta. Spor kompleksimizde 3'ü açık, 3'ü kapalı olmak üzere 6 adet tenis kortunun yanı sıra yüzme havuzu, plates, fitnes, restoran, kafeterya ve sauna bulunmakta. Tenis sporunun maliyeti düşünüldüğünden çok daha uygun. Şuana kadar 150 civarında üye kaydı yapıldı. Bizim isteğimiz Sakarya'nın yalnızca futbolla ilgilenerek diğer spor dallarını unutması değil aksine tüm spor dallarında etkin olması ve Sakaryalıların tüm spor dallarını bulabileceği bir merkez oluşturmak" dedi.
Açıklama sonrası basın mensuplarıyla birlikte kompleksi gezen Başkan Alemdar inşaatı devam eden restoran bölümünü inceledi.
(RKO-UU)

20.01.2013 14:52:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT