1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Albuz "yemek Fabrikasından Memnunum"

Başkan Albuz "yemek Fabrikasından Memnunum"

Başkan Albuz yemek Fabrikasından Memnunum
A+A-

Zonguldak'ın Gökçebey ilçesine bağlı Bakacakkadı Beldesinde, Belediye Başkan'ı Muhammet Albuz, yemek fabrikasından memnun olduğunu söyledi. Bakacakkadı beldesinde faaliyete geçen Milli Eğitim Taşım

Zonguldak'ın Gökçebey ilçesine bağlı Bakacakkadı Beldesinde, Belediye Başkan'ı Muhammet Albuz, yemek fabrikasından memnun olduğunu söyledi.
Bakacakkadı beldesinde faaliyete geçen Milli Eğitim Taşımalı Sulu Yemek ihalesini kazanan Firma'yı ziyaret eden Belde Belediye Başkanı Albuz, yatırımdan memnun olduğunu dile getirdi. Bakacakkadı Beldesi Belediye Başkanı Muhammed Albuz, beldesinde yeni kurulan bir yemek fabrikasını ziyaret etti. Albuz,"Benim bölgemde bir tek kişiye bile ekmek veren kişiye can feda eden, kucak açan, onu elimden geldiği kadar her türlü teşviki yapan bir insanım. Bu yatırımı görüyorsunuz, ben bundan son derece mutluyum. Böyle insanlar gelmiş olup aşağı yukarı 70, 80 kişi çalışacak, istihdam edecektir. Kendim inceliyorum yani mükemmel bir yer. Ben kendim olarak da bu insanlara yardımcı oluyorum. Yapabileceğimiz bir şey olursa, Belediye ve araç ve gereç eleman ve servis araçları konusunda yardımcı oluyorum. Ben bu tesisten çok memnunum"dedi.
(SA-OA-Y)

14.02.2013 17:30:46 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT