1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Albayrak Kahve Kahve Dolaşarak Yapılanları Anlatıyor

Başkan Albayrak Kahve Kahve Dolaşarak Yapılanları Anlatıyor

Başkan Albayrak Kahve Kahve Dolaşarak Yapılanları Anlatıyor
A+A-

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, kahve kahve dolaşarak belediye çalışmaları hakkında vatandaşları bilgilendiriyor. Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, kahvelerde vatandaşlarla bir a

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, kahve kahve dolaşarak belediye çalışmaları hakkında vatandaşları bilgilendiriyor.
Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, kahvelerde vatandaşlarla bir araya gelerek yapılan çalışmalar ve yapılacak çalışmalar konularında vatandaşları bilgilendiriyor. Çeşitli soruları cevaplandırıyor. Başkan Fikret Albayrak, belediye olarak çalışmaların sürdüğünü ve bazı çalışmalarda sona gelindiğine değinerek "Sahil düzenlemesi çalışmalarının 1. kısmı tamamlanmak üzere, 2. kısmı ise projelendiriliyor. Bunun yanında kanalizasyon, taş duvar ve parke taşı döşeme çalışmaları çeşitli mahallerde devam ediyor. Vatandaşlar su faturalarına ilişkin 5 TL endeks okuma bedelinden şikayetçi ancak bunu aşmak kolay. Vatandaşlarımız elektronik su atı taktırmaları halinde bu endeks okuma sistemi sona erecek ve su sarfiyatlarında yüzde 30 oranında düşüş yaşayacaklardır. Biz bu su saati okuma endeksine yaptığımız 5 TL zam, su saatlerini elektronik sisteme geçmeleri için yaptık. Bu zamdan kurtulmak için su sayaçlarını değiştirmek kafidir" diye konuştu.
(TT-AY)

31.01.2013 13:19:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT