1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Alaydın'dan Karla Mücadele Ekibine Teşekkür Yemeği

Başkan Alaydın'dan Karla Mücadele Ekibine Teşekkür Yemeği

Başkan Alaydından Karla Mücadele Ekibine Teşekkür Yemeği
A+A-

Bitlis Belediye Başkanı Fehmi Alaydın, karla mücadele ekipleri ile akşam yemeğinde bir araya geldi. Başkan Fehmi Alaydın, 50 kişiden oluşan karla mücadele ekibiyle tek tek sohbet ederek özverili ça

Bitlis Belediye Başkanı Fehmi Alaydın, karla mücadele ekipleri ile akşam yemeğinde bir araya geldi.
Başkan Fehmi Alaydın, 50 kişiden oluşan karla mücadele ekibiyle tek tek sohbet ederek özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Ardından bir konuşma yapan Başkan Alaydın, "Bu akşam yaklaşık 10 gün önce başlayan kar yağışından sonra arkadaşlarımızın olağanüstü gayretleri ile birlikte Bitlis'te kar temizliğini yapan ekibimize bir yemek verelim dedik. Yaklaşık 5 gündür de havalar açtı, ama bugün itibari ile baktığımızda sokaklarımızın caddelerimizin her tarafı açık. O yüzden arkadaşlarımız birkaç saat dinlensinler diye düşündük. Hakikaten bütün arkadaşlarımız özverili bir şekilde karla mücadelede çalıştılar. Geceli gündüzlü birçoğu evine gitmedi. Bir günde yaklaşık 1,5 metre kar yağdı. Buna rağmen ana artellerimiz sürekli açık oldu. O yüzden bugün bütün mesai arkadaşlarımızla teşekkür yemeğinde buluştuk. Bütün ekip arkadaşlarımızla buradayız. Ama şunu gösteriyor ki arkadaşlarımıza birkaç kez daha teşekkür yemeği vermek zorunda kalacağız. Çünkü sezon Bitlis'te erken başladı. Bahara da yüzümüzün akıyla çıkacağımıza inanıyorum" dedi.
Bitlis'te bir restoranda verilen yemeğe Bitlis Belediye Başkanı Fehmi Alaydın'ın yanı sıra Başkan Yardımcısı Nafiz Haspolat, birim müdürleri ve personeller katıldı.
(VO-MSA-Y)

18.01.2013 13:08:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT