1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Aktürk'ten Kadın Dayanışmasına Destek

Başkan Aktürk'ten Kadın Dayanışmasına Destek

Başkan Aktürkten Kadın Dayanışmasına Destek
A+A-

Güzelyalı Kadın Dayanışma Derneğini ziyaret eden Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, kadınların yaptıkları çalışmaları yerinde incelediler. Güzelyalılı kadınların bir araya gelerek kurdukları da

Güzelyalı Kadın Dayanışma Derneğini ziyaret eden Mudanya Belediye Başkanı Hasan Aktürk, kadınların yaptıkları çalışmaları yerinde incelediler.
Güzelyalılı kadınların bir araya gelerek kurdukları dayanışma derneğine her türlü desteği vereceklerini açıklayan Aktürk," Burada amaç kadınlarımızın üretici duruma gelip, aile ekonomilerine katkı sağlamalarıdır. Dernek başkanı dernek adına bizlerden daha modern bir sergi yeri taleplerinde bulundular. Bizler de bu konuyu görüşerek ürettikleri ürünleri sergileyerek satışlarını yapmaları doğrultusunda satış reyonları oluşturacağımızı söyledik. Böylece satış yaparak aile bütçelerine katkı sağlayabilecekler. Bizim amacımız kadınlarımıza uygun bir yer bulup, amaçları doğrultusunda bir sergi yeri oluşturmaktır" dedi.
Güzelyalı Kadın Dayanışma Derneği Başkanı Nilgün Baysan, Başkan Aktürk'ün vereceği destekle el emekleriyle ürettikleri ürünleri sergileyip satabileceklerini vurguladı.
(HK-YS)

29.01.2013 10:25:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT