1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Aktaş 2012 Yılını Değerlendirdi

Başkan Aktaş 2012 Yılını Değerlendirdi

Başkan Aktaş 2012 Yılını Değerlendirdi
A+A-

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Denizli Pamukkale'de gerçekleştirilen 2012 yılı değerlendirme toplantısında belediyenin geleceğe ilişkin hedeflerinden bahsetti. Aktaş, "Hedef 2023'de marka şehir

İnegöl Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Denizli Pamukkale'de gerçekleştirilen 2012 yılı değerlendirme toplantısında belediyenin geleceğe ilişkin hedeflerinden bahsetti. Aktaş, "Hedef 2023'de marka şehir İnegöl" dedi.
İnegöl Belediyesi 2012 yılı faaliyetleri ile 2013 yılı içinde planlanan projelerin değerlendirme toplantısını Denizli Pamukkale Colossae Termal Otel'de gerçekleştirdi. Belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve daire müdürlerinin katıldığı değerlendirme toplantısında, belediyenin gerçekleştirdiği yatırımlar sinevizyon eşliğinde ayrıntılı bir şekilde anlatıldı.
Başkan Alinur Aktaş, toplantıda yaptığı konuşmada, geniş katılımlı bu toplantıda belediyenin tüm faaliyetlerini en ince detaylarına kadar herkese açık ve şeffaf bir ortamda değerlendirdiklerini söyledi.
2013 yılında önemli projeleri hayata geçireceklerini ifade eden Başkan Aktaş, "Belediye olarak beşikten mezara kadar halkımıza hizmet etmeyi amaç edindik. Hedef 2023'de marka şehir İnegöl. Gerçekten iyi gidiyoruz. Her geçen gün İnegöl'ün ihracatı da artıyor. Mobilyası çok daha ön plana çıkıyor. Şehirleşmeyle alakalı ciddi anlamda mesafeler alındı. Bunda siz değerli meclis üyesi arkadaşlarımızın, siz değerli başkan yardımcılarının, daire müdürlerinin, personellerin ve iş yapan arkadaşlarımızın çok büyük katkıları var. İnegöl'e dışarıdan, yurt dışından gelen şehri uzun zamandır görmeyen vatandaşlarımızın fikirlerini çok önemsiyorum. Aldığımız tepkilerle de, şehirle alakalı gelişimin dönüşümünde çok olumlu olduğunu onların nezdinde bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Tüm birimlerimiz ve kadrolarımız üzerlerine düşen görevi her zaman en iyi bir şekilde gerçekleştireceğine yürekten inanıyorum" dedi.
İnegöl Belediyesi'nin 2013 yılı bütçesinin 110 milyon TL olduğunu belirten Aktaş, "Şunu net olarak söyleyebilirim ki müteahhidine, çalışanına her hangi bir banka ve kuruma tek kuruş borcu olmayan ender belediyelerden birisiyiz. Reel bütçe yapıyoruz. Yapamayacağımız, hayata geçiremeyeceğimiz hiçbir projeyi de taahhüt etmiyoruz" şeklinde konuştu.
(MŞ)

14.01.2013 16:30:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT