1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Akdemir'in Yeni Yıl Mesajı

Başkan Akdemir'in Yeni Yıl Mesajı

Başkan Akdemirin Yeni Yıl Mesajı
A+A-

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, 2013 yılının gelişi nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayarak, yeni yılın tüm dünyada huzur, sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini diledi. Zonguldak Be

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, 2013 yılının gelişi nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayarak, yeni yılın tüm dünyada huzur, sağlık, mutluluk ve başarı getirmesini diledi.
Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir mesajında şu görüşlere yer verdi: "Üzüntü ve sevinçlerle bir yılı daha geride bırakıp, umut ve beklentilerle yeni bir yıla girmiş bulunuyoruz. Her yeni yıl umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam standartlarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortamı oluşturmaktadır. Yeni ümitler ve yeni beklentilerle girilen 2013 yılında öncelikle dileğim ülkemiz ve tüm dünyada huzurun, hoşgörünün egemen olmasıdır. Yaşanılacak her yeni anın yaşanmadan önce yeni beklentileri, yeni umutları, iyimserliği beraberinde getirdiği. 2013 yılında ilimizde ve ülkemizde sevgi, hoşgörü, kardeşlik ve yardımseverlik duygularının arttığı huzur ve güvenin tesis edildiği, içinde yaşanılan zamanın en ince ayrıntılarıyla faydalı bir şekilde yaşanıldığı günler temenni ederek, 2013 yılı ülkemiz için de güzel gelişmelerin yaşandığı bir yıl olacak. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Zonguldak halkının yeni yılını kutlar, sağlık, mutluluk ve sevgi dolu günler getirmesini diler, beklentilerinizin gerçeğe dönüşmesini, her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim."
(SA-SA-Y)

30.12.2012 11:39:36 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT