1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Akdemir, Mahalle Muhtarları İle Biraraya Geldi

Başkan Akdemir, Mahalle Muhtarları İle Biraraya Geldi

Başkan Akdemir,  Mahalle Muhtarları İle Biraraya Geldi
A+A-

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, 19 mahalle muhtarıyla bir araya geldi. Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, 19 mahalle muhtarıyla bir araya gelerek, birlik beraberlik çağrısınd

Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, 19 mahalle muhtarıyla bir araya geldi.
Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, 19 mahalle muhtarıyla bir araya gelerek, birlik beraberlik çağrısında bulundu.
Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Zonguldak'ın coğrafik anlamda zor bir şehir olduğunu, ancak karşılıklı anlayış ve iletişim ile aşılamayacak sorunların olmadığını ifade etti. Zonguldak Öğretmenevi'nde düzenlenen yemeğe, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Türkiye Muhtarlar Federasyon Başkanı Bekir Kahyaoğlu, Muhtarlar Derneği Başkanı Şerafettin Nas, Muhtarlar Federasyonu Başkan Yardımcısı Recai Şanlı, bazı belediye meclis üyeleri ve mahalle muhtarları katıldı.
Başkan Akdemir konuşmasında, "Muhtarlarımızı çok önemsiyoruz. Muhtarlar bizim her şeyimiz. Kalbimiz, can damarımızdır. Zonguldak'ta büyük değişimler olacak ve güzelleşecek. Muhtarlarımız bizlere sorunları ilettikleri için de kendilerine teşekkür ediyoruz" dedi.
Türkiye Muhtarlar Federasyonu Başkanı Bekir Kahyaoğlu ise, "Muhtarlar çevresi olarak her zaman birlik beraberlik içerisinde olmamız gerekiyor" diye konuştu. Konuşmaların ardından Türkiye Muhtarlar Derneği Federasyon Başkanı, Zonguldak Belediye Başkanı Akdemir'e teşekkür plaketi takdim etti.
(OA-OS-Y)

18.12.2012 16:52:20 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT