1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Akaydın, Personelin Yeni Yılını Kutladı

Başkan Akaydın, Personelin Yeni Yılını Kutladı

Başkan Akaydın, Personelin Yeni Yılını Kutladı
A+A-

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, belediye birimlerini ziyaret ederek, çalışanların yeni yılını kutladı. Antalya Büyükşehir Belediyesi çalışanları ile sohbet edip, çay içen Başka

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, belediye birimlerini ziyaret ederek, çalışanların yeni yılını kutladı.
Antalya Büyükşehir Belediyesi çalışanları ile sohbet edip, çay içen Başkan Akaydın, hediye paketi verdi. Hizmetle geçen bir yılı daha geride bıraktıklarını ifade eden Akaydın, özverili çalışmalarından dolayı Antalya adına çalışanlarına teşekkür etti.
Bu dönemde Antalya Büyükşehir Belediyesi olarak bir çok önemli projeye imza atıklarını ifade eden Akaydın, "Burada en büyük başarı siz sevgili çalışma arkadaşlarıma ait. Kentimize ve halkımıza hizmet üretme yolunda göstermiş olduğunuz çabayı önemsiyorum. Verdiğiniz emek için size çok teşekkür ederim" dedi.
Yeni yılın gelmesiyle Antalya Büyükşehir ailesi olarak yeni projelere imza atacaklarını söyleyen Akaydın, "Bunu sizlere olan güvenim ve halkımızdan aldığımız güçle 2013 yılında da Antalya'mızı bir dünya kenti yapma vizyonumuzu sürdüreceğiz" ifadesini kullandı.
(ÇY-Y)

30.12.2012 14:51:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT