1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başkan Acar'a Diploma Süprizi

Başkan Acar'a Diploma Süprizi

Başkan Acara Diploma Süprizi
A+A-

Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Uzun aynı okuldan mezun olan Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar'a sürpriz bir hediye verdi. Acar'ın diplomasını arşivden çıkartıp çerçeveleten Uzun, Başkan Acar'

Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Uzun aynı okuldan mezun olan Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar'a sürpriz bir hediye verdi. Acar'ın diplomasını arşivden çıkartıp çerçeveleten Uzun, Başkan Acar'ın anılarını tazeletti.
Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü, Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar'a diploma sürprizi yaptı. İlköğretim Haftası'nda okulları ziyaret ederek bilgi alan Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, okulların ihtiyaçlarının karşılanması için ilgili birimlere talimat verdi. Ekim-Kasım aylarında tüm eksikleri giderilen okullar öğrenci ve öğretmenler için yeni eğitim-öğretim yılı hediyesi oldu. Kendilerine verilen destek nedeniyle teşekkür etmek isteyen öğretmenler ve okul aile birlikleri Başkan Acar'ı ziyaret etti. Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Mehmet Uzun ve beraberindeki öğretmenler, Belediye Başkanı Ali Acar'a sürpriz bir hediye verdi. Atatürk İlköğretim Okulu'ndan mezun olan Başkan Acar'ın diplomasını arşivden çıkartıp çerçeveleten Uzun, Başkan Acar'ın anılarını tazeletti. Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenleri ayrıca okula Marmaris Belediyesi tarafından yaptırılan büst içinde Acar'a bir plaket verdi.
(BG-MB-İK)

04.01.2013 15:08:19 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT