1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başiskele'ye Dekoratif Duvarlar

Başiskele'ye Dekoratif Duvarlar

Başiskeleye Dekoratif Duvarlar
A+A-

Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Mahmutpaşa Mahallesi Sultan Sokak ve Mehmetağa Mahallesi Alsancak Caddesinde başlattığı yol, kavşak ve kaldırım düzenlemesi çalışmaları kapsa

Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, Mahmutpaşa Mahallesi Sultan Sokak ve Mehmetağa Mahallesi Alsancak Caddesinde başlattığı yol, kavşak ve kaldırım düzenlemesi çalışmaları kapsamında genişlettiği yol kenarlarına kent estetiğine uygun dekoratif perde duvarlar yapıyor.
Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, bir süre önce Mahmutpaşa Mahallesi Sultan Sokak ve Mehmetağa Mahallesi Alsancak Caddesinde başladığı yol genişletme çalışmalarını büyük ölçüde tamamladı.
Karamürsel Caddesi ve Mahmutpaşa Caddesine bağlantısı olan 300 metre uzunluğundaki Sultan Sokak'ta genişletme çalışmalarının ardından yol kenarları kayrak taşı desenli dekoratif duvarlarla kaplanıyor. Yine aynı şekilde Mehmetağa Mahallesi Alsancak Caddesinde 700 metre uzunluğundaki yolda genişletme çalışması tamamlanan alanlarda dekoratif desenli perde duvar çalışmaları başladı.
(MA-MA)

04.02.2013 11:07:17 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT