1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başiskele'de Yol Ve Kaldırım Çalışmaları Devam Ediyor

Başiskele'de Yol Ve Kaldırım Çalışmaları Devam Ediyor

Başiskelede Yol Ve Kaldırım Çalışmaları Devam Ediyor
A+A-

Başiskele ilçesinde yol yapım ve kaldırım çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Yeni yolların açılmasına, düzenlenmesine ve kaldırım çalışmalarına hava şartları izin verdiği sürece devam eden

Başiskele ilçesinde yol yapım ve kaldırım çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor.
Yeni yolların açılmasına, düzenlenmesine ve kaldırım çalışmalarına hava şartları izin verdiği sürece devam eden Başiskele Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin birçok noktasında çalışma yapıyor. Kentsel dönüşüm ve sosyal projeleri tek tek hayata geçiren Başiskele Belediyesi alt yapı, kaldırım ve yol açım çalışmalarının da aralıksız sürdürüyor. Programlı bir şekilde çalışan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Sepetlipınar Mahallesi Osman Şenol Caddesi'nde 300 metre uzunluğundaki yolun her iki tarafına yaya kaldırımları yaptı. Döngel Mahallesi Millet caddesinde çift taraflı yaya kaldırımı çalışmasına devam eden ekipler Serdar Mahallesi Vadi Sokak'ta yaya kaldırımlarını onardı. Ekipler Yeşilyurt Mahallesi İçten Sokak'ta 180 metre uzunluğunda ham yol açımı çalışmalarına devam ediyor.
Başiskele'de yapılan çalışmalarda mahalle sakinlerine gösterdikleri anlayış ve hoşgörü için teşekkür eden Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, "Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak ve sorunlarını gidermek için var gücümüzle çalışıyoruz" dedi.
(İÇ-İÇ)

08.02.2013 15:30:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT