1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başiskele'de İki Yılda 3 Ton Elektronik Atık Toplandı

Başiskele'de İki Yılda 3 Ton Elektronik Atık Toplandı

Başiskelede İki Yılda 3 Ton Elektronik Atık Toplandı
A+A-

Başiskele Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde atık toplama çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler elektronik atık olarak sınıflandırılan atıklardan 2011 ve 2012 yılları ara

Başiskele Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde atık toplama çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler elektronik atık olarak sınıflandırılan atıklardan 2011 ve 2012 yılları arasında 3 ton topladı.
Teknolojinin sürekli gelişmesi ile evlerd ki eski elektronik cihazlar yerini yenilenen elektronik cihazlar ile yer değiştirirken eski elektronik aletler vatandaşların evlerinde atıl olarak duruyor. Çevreye aşırı derece de zarar veren bu elektronik atıklar Başiskele Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü ekipleri tarafından toplanıyor. Ekipler ilçenin 4 bir yanında büyük bir titizlikle devam ettiği çalışmalar sayesinde ilçe de elektronik atıklarının toplanmaya başladığı 2011 ve 2012 yılları arasında 3 ton elektronik atık toplayarak çevrenin korunmasına büyük katkı sağladı.
Vatandaşlar, çevreye büyük zararı olan bu maddeleri büyük özenle toplayan ve yeşil çevreyi daima korudukları için Başiskele Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.
(MA-MA)

31.01.2013 13:18:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT