1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Basın İlan Kurumu'ndan Çesob'a Ziyaret

Basın İlan Kurumu'ndan Çesob'a Ziyaret

Basın İlan Kurumundan Çesoba Ziyaret
A+A-

Çorum'da geçen hafta hizmete giren Basın İlan Kurumu (BİK) Çorum Şube Müdürü Osman Bolluk, ÇESOB'u ziyaret ederek, Birlik Başkanı Yalçın Kılıç'la görüştü. Ziyarette, kamu kurum ve kuruluşlara tanış

Çorum'da geçen hafta hizmete giren Basın İlan Kurumu (BİK) Çorum Şube Müdürü Osman Bolluk, ÇESOB'u ziyaret ederek, Birlik Başkanı Yalçın Kılıç'la görüştü.
Ziyarette, kamu kurum ve kuruluşlara tanışma ziyareti yaparak, Basın İlan Kurumu'nun işleyişi hakkında bilgi verdiklerini anlatan BİK Çorum Şube Müdürü Osman Bolluk, bu kapsamda ÇESOB'u ziyaret ettiklerini ifade etti.
Basın İlan Kurumu (BİK) Trabzon Şube Müdürü Abdurrahman Bahşişoğlu'nun da hazır bulunduğu ziyarette esnaf ve sanatkarların içinde bulunduğu son durum hakkında görüş alışverişinde bulunulurken, Bahşişoğlu, kendisinin de esnaf çocuğu olduğunu belirterek, esnaf ve sanatkarı önemsediklerini kaydetti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç ise, Basın İlan Kurumu Çorum Şube Müdürü Osman Bolluk'a yeni görev yerinde üstün başarılar diledi.
(BÖ)

07.01.2013 19:32:02 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT