1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başbakanlık Ofisi Yakınlarında İntihar Girişimi

Başbakanlık Ofisi Yakınlarında İntihar Girişimi

Başbakanlık Ofisi Yakınlarında İntihar Girişimi
A+A-

Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nin yakınlarında ellerini kelepçeleyip denize atlayan bir kişi, çevik kuvvet polisi tarafından kurtarıldı. Alınan bilgiye göre, Başbakan Erdoğan'ın ofiste bu

Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nin yakınlarında ellerini kelepçeleyip denize atlayan bir kişi, çevik kuvvet polisi tarafından kurtarıldı.
Alınan bilgiye göre, Başbakan Erdoğan'ın ofiste bulunduğu sırada Mesut Çelik isimli bir kişi, yakınlardaki iskeleye çıktı ve ellerini plastik kelepçeyle bağlayıp denize atladı. Başbakanlık ofisindeki çevik kuvvet polisleri, durumu fark edince hemen yardıma koştu. Bir çevik kuvvet polisi, şahsı kurtarmak için denize atladı. Polis, Mesut Çelik'i yakaladı ve iskeleye çıkardı. İskelede yere yatırılan şahsın üşümemesi için üzeri örtüldü. Bir polis memuru da çıkardığı montunu gencin başına koydu.
Çevik kuvvet polisinin kurtardığı gence ilk müdahale, Başbakanlıkta bekleyen ambulansta yapıldı. Mesut Çelik, daha sonra olay yerine gelen başka bir ambulansla hastaneye kaldırıldı. Başbakanlık korumaları da olayla ilgili olarak çevik kuvvet polislerinden bilgi aldı.
Olayla ilgili inceleme başlatıldı.
(MH-ÇK-OK-Y)

06.12.2012 17:02:03 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT