1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başbakan'ın Tavsiyesine Uydular

Başbakan'ın Tavsiyesine Uydular

Başbakanın Tavsiyesine Uydular
A+A-

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kepekli ekmek uygulamasına vatandaşlardan destek geldi. Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde yaşayan vatandaşlar, kepekli ekmek için fırınlara baskı yapmaya başladı. Laps

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kepekli ekmek uygulamasına vatandaşlardan destek geldi. Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde yaşayan vatandaşlar, kepekli ekmek için fırınlara baskı yapmaya başladı.
Lapseki İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yetkilileri, uygulamanın hayata geçirilmesi için yaptırım uygularken, bir açıklama da Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Cengiz Teoman'dan geldi. Teoman, İlçe Tarım Müdürlüğüne bağlı ekiplerin çalışmalarını takdirle karşıladıklarını ifade etti. Başkan Teoman fırıncıların kepek oranını elle tutturmasının neredeyse imkansız olacağını vurguladı. Bu uygulamayı un fabrikalarının ayarlaması gerekliliğine değinen Başkan Teoman, "Böyle olursa hem zaman kazanılmış olur hem de vatandaşlarımız rahatlıkla ekmek tüketebilirler" dedi. Vatandaşlar da, uygulamanın zorunlu olarak hayata geçirilmesini dört gözle beklediklerini ifade ettiler.
(MU-GD-Y)

04.02.2013 13:22:07 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT