1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Başbakan Yardımcısı Bozdağ Gebze'de

Başbakan Yardımcısı Bozdağ Gebze'de

Başbakan Yardımcısı Bozdağ Gebzede
A+A-

Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Kocaeli'ye gelen Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Gebze'deki tarihi Çoban Mustafa Paşa Külliyesi'ni de ziyaret ederek bir süre önce baş

Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Kocaeli'ye gelen Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Gebze'deki tarihi Çoban Mustafa Paşa Külliyesi'ni de ziyaret ederek bir süre önce başlayan restorasyon çalışmaları hakkında yetkililerden bilgi aldı.
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'a külliyedeki incelemeleri sırasında AK Parti Kocaeli Milletvekili M. Ali Okur, Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Gebze İlçe Kaymakamı Salih Karabulut, Gebze Belediye Başkanvekili Oya Tuncel, Belediye Başkan Yardımcısı Nilay Ayran ve AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı ile çok sayıda bürokrat eşlik etti.
Çoban Mustafa Paşa Camii'ne de giren Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, hükümet olarak tarihi eserlerin korunmasına önem verdiklerini belirtti. Bozdağ, Çoban Mustafa Paşa Külliyesi'ndeki incelemelerinden sonra Gebze'den ayrıldı.
(İÇ-İÇ-HO-Y)

04.01.2013 15:43:23 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT