1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Başbakan Yardımcısı Bozdağ Almanya'ya Gidiyor Ankara

Başbakan Yardımcısı Bozdağ Almanya'ya Gidiyor Ankara

Başbakan Yardımcısı Bozdağ Almanyaya Gidiyor  Ankara
A+A-

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, 19-20 Ocak tarihlerinde Almanya'ya yapacağı ziyarette Türklerle bir araya gelerek sorunlarını dinleyecek. Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Almanya'nın Başkenti Berl

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, 19-20 Ocak tarihlerinde Almanya'ya yapacağı ziyarette Türklerle bir araya gelerek sorunlarını dinleyecek.
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Almanya'nın Başkenti Berlin'e gidiyor. Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları'ndan sorumlu Başbakan Yardımcısı olan Bozdağ, 19-20 Ocak günlerinde Berlin'de olacak. Bozdağ, yarın Berlin'de Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Avrupa'nın 3. Genel İstişare Kurulu toplantısına katılarak bir konuşma yapacak. Bozdağ, TÜMSİAD Avrupa 3. Genel İstişare Kurulu toplantısında Almanya başta olmak üzere Avrupa'nın çeşitli ülkelerindeki Türk işadamları ile bir araya gelecek. Bozdağ, 20 Ocak 2013 Pazar günü ise, Berlin Büyükelçiliği'nde Almanya'daki vatandaşlarımızın kurduğu sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile bir araya gelerek sorunlarını dinleyecek. Diyanet İşleri Türk İslam Birliği DİTİB'in Berlin Eyalet Birliği'ni ziyaret edecek olan Bozdağ, Berlin Şehitlik Camii'ni de ziyaret edecek. Bozdağ ve beraberindeki heyet Berlin temaslarının ardından pazar akşamı Türkiye'ye dönecek.
(ZÇ-ÖZ-Y)

18.01.2013 11:49:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT