1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay:

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay:

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay:
A+A-

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Diyarbakır'da 3 PKK'lı kadının cenaze töreninin olaysız geçmesiyle ilgili olarak, "Çok olumlu değerlendiriyorum. Bu sürece katkı olarak değerlendiriyorum" dedi. Başb

Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, Diyarbakır'da 3 PKK'lı kadının cenaze töreninin olaysız geçmesiyle ilgili olarak, "Çok olumlu değerlendiriyorum. Bu sürece katkı olarak değerlendiriyorum" dedi.
Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, AK Parti MKYK toplantısı öncesinde AK Parti Genel Merkezi'ne gelişinde gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını cevapladı. Atalay, bir gazetecinin Diyarbakır'da 3 PKK'lı kadının cenaze törenin olaysız geçmesini hatırlatması üzerine şunları söyledi:
"O konuda tabii bugünkü toplumsal atmosferi çok olumlu görüyorum. Yani geçen yılların bunda katkısı var. Türkiye'de bu konuda çok şey konuşuldu, konuşulmadık adeta bir şey kalmadı. Herkes artık acıları daha bir derinden duyuyor. Dolayısıyla herkesin bu sürece katkı verme yönündeki çabasını da görüyoruz. Dünkü törenleri bugün üç ilde o törenlerin devamı gelişmeleri de o manada çok olumlu değerlendiriyorum. Bu sürece katkı olarak değerlendiriyorum."
(AT-ÖZ-Y)

18.01.2013 15:26:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT