1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Kilis Standını Ziyaret Etti

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Kilis Standını Ziyaret Etti

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ Kilis Standını Ziyaret Etti
A+A-

27 Ocak tarihinde tamamlanan EMITT 2013 turizm fuarında, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Kilis standını ziyaret etti. Kilis standına nezaket ziyaretinde bulunan Bekir Bozdağ, Kilis melengiç kahve

27 Ocak tarihinde tamamlanan EMITT 2013 turizm fuarında, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Kilis standını ziyaret etti.
Kilis standına nezaket ziyaretinde bulunan Bekir Bozdağ, Kilis melengiç kahvesinin tadına baktı ve bir süre vatandaşlarla sohbet etti.
Fuarla ilgili İl Kültür ve Turizm Müdürü Abdullah Aldemir ise şunları söyledi: "Dört gün süren fuar boyunca ilimizin tanıtımı için çalışmalar yapıldı. Kilisli iş adamı Sayın Mehmet Zelzele, armatör Alaeddin Beyli, Mehmet Akif Ersoy Fikir ve Sanat Vakfı Başkanı Sayın Mehmet Cemal Çiftçigüzeli ve birçok tanınmış kişi standımızı ziyaret ettiler. Kilisli Durmuş Kurtboğan söylediği şarkılar ile Kilis standına renk kattı. Mardin Valisi Turhan Ayvaz da standımızı ziyaret etti. Ayrıca ilimizin tanıtımı için World Channel yetkilileri, Atv Avrupa Yapım Sorumlusu Sayın Fehmi Atay ve Er Yapım Yönetmeni Sayın Gönül Er ile görüşmeler yapılmıştır. TGRT TV ise, standımızdan Pazar günü canlı yayın yaptı. Diğer il müdürleri ile verimli görüşmeler de gerçekleştirilmiştir."
(MAD-MAD-SO-Y)

28.01.2013 11:44:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT