1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başbakan Erdoğan'ın Şanlıurfa Ziyareti

Başbakan Erdoğan'ın Şanlıurfa Ziyareti

Başbakan Erdoğanın Şanlıurfa Ziyareti
A+A-

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Şanlıurfa'ya hafta sonu yapacağı ziyaret sırasında bazı sokak ve caddelere park yasağı getirildi. Yapılan yazılı açıklamada, Başbakan Erdoğan'ın Şanlıurfa ziyareti sı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Şanlıurfa'ya hafta sonu yapacağı ziyaret sırasında bazı sokak ve caddelere park yasağı getirildi.
Yapılan yazılı açıklamada, Başbakan Erdoğan'ın Şanlıurfa ziyareti sırasında katılacağı etkinlikler, geçeceği güzergah, meydan ve alanlar Cumartesi ve Pazar günleri araç park yasağı getirildi. Cumartesi günü park yasağı getirilen cadde ve sokaklar Şanlıurfa Diyarbakır yolu (Necmettin Cevheri Caddesi), Abide Meydanı ve çevre yollar, Abide Alışveriş Mağazası açık otoparkı, Şanlıurfa Gaziantep yolu (İpekyolu Bulvarı) ve yan yolları, Gaziantep SSK kavşağı ve çevresi, Hilton Oteli önü 1402 ve 1403 sokaklar, 11 Nisan Fuar Caddesi, Hilton, Bediüzzaman kavşağı arası, Bediüzzaman kavşağı ve çevresi, Şehit Nusret Caddesi (Bediüzzaman kavşağı Çamlık düğün salonu arası)Bostancı kavşağı ve çevresi, Meteoroloji Caddesi (Dedeman-Meteorolji Müdürlüğü arası)Meteoroloji Caddesi(Dedeman Çocuk Hastanesi girişi arası)Balıklıgöl Kavşağı, Balıklıgöl Caddesi(Göl kavşağıHasanpaşa Camii arası), Necip Fazıl Kısakürek Caddesi (Köy Hizmetleri kavşağı ile Tarım Reformu Müdürlüğü arası)-Vatan Caddesi,Sakarya Caddesi (301 Sokak girişine kadar), Prof. S. Atilla Caddesi (Mozaik AVM kavşağı ile vakıf ilköğretim okuluna kadar)
Pazar günü park yasağı getirilen yollar, Hilton oteli önü (1402 ve 1403 Sokaklar)-SSK kavşağı, İpekyolu Bulvarı ve yan yolları(SSK kavşağı ile Abide Meydanı arası)Abide Meydanı ve çevresi, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı (Abide MeydanıYeşil direk kavşağı arası)Yeşil direk kavşağı ve çevresi, Mevlana Caddesi (Yeşil direk kavşağı ile Fidancılar kavşağı arası)Gap Arena Stadı önü, içi ve çevresi.
(RÇ-HO-Y)

28.12.2012 11:43:21 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT