1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Başbakan Erdoğan'dan Enver Ören'e Ziyaret

Başbakan Erdoğan'dan Enver Ören'e Ziyaret

Başbakan Erdoğandan Enver Örene Ziyaret
A+A-

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören ve sanatçı Müslüm Gürses'i, tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti. Çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan E

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören ve sanatçı Müslüm Gürses'i, tedavi gördükleri hastanede ziyaret etti. Çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Erdoğan, Ören ve Gürses'in tedavilerinin sürdüğünü belirtti.
Başbakan Erdoğan, saat 12.00 sıralarında Üsküdar'da bulunan evinden çıkarak Memorial Hastanesi'ne geldi. Erdoğan, burada tedavileri sürmekte olan İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Enver Ören ve sanatçı Müslüm Gürses'i ayrı ayrı ziyaret etti. Erdoğan'ı hastane girişinde Enver Ören'in oğlu, İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Mücahid Ören karşıladı.
Başbakan Erdoğan, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, "Enver Ören Bey ve Müslüm Bey'in tedavileri sürüyor. Doktorlarımız en üst düzeyde gerekeni yapıyor. Tıbbi noktada konuşmak bize düşmez. Bize düşen onlara dua etmek. Allah şifalar versin. Doktorlarımız tüm personel ve ekipmanları ile birlikte ellerinden geleni yapıyorlar" dedi.
(MS-ÖFA-OK-Y)

09.02.2013 13:18:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT