1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Başbakan Erdoğan Soma’daki Maden Olayı Hakkında Konuştu

Başbakan Erdoğan Soma’daki Maden Olayı Hakkında Konuştu

Başbakan Erdoğan Soma’daki Maden Olayı Hakkında Konuştu
A+A-

Başbakan Erdoğan, Soma'da maden ocağında 200-300 işçinin mahsur kaldığı olayla ilgili, "Tüm ailelere sabır diliyorum. Bütün birimlerimiz çalışıyor." dedi.

Başbakan Erdoğan, Soma'da maden ocağında çıkan yangın ve hala kurtarılmayı bekleyen 200-300 işçiyle alakalı,"Ocaktaki kardeşlerimizle ilgili çıkarma çalışmalarımız devam ediyor. Bir kısmı çıkarıldı, bir kısmı devam ediyor. Ölen kardeşlerimin ailelerine sabırlar diliyorum." dedi

"HABERLER ALMAYI ÜMİT EDİYORUM"

Başbakan Erdoğan, Haber Kameramanları Derneği'nin etkinliğinin açılışında Soma'daki maden kazası ile ilgili konuştu. Erdoğan, "Ocaktaki kardeşlerimizle ilgili çıkarma çalışmalarımız devam ediyor. Bir kısmı çıkarıldı, bir kısmı devam ediyor. Ölen kardeşlerimin ailelerine sabırlar diliyorum. Haberi alır almaz bölgedeki tüm birimlerimizle kurtarma çalışmalarımız başlatılmış durumda. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanım ve Balıkesir ile Manisa milletvekillerim bölgeye intikal ediyor. AFAD başta olmak üzere ekipler çalışmalarını sürdürüyor. İnşallah önümüzdeki saatlerde, gönlümüzü ferahlatacak haberleri almayı ümit ediyorum."dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT