1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Başbakan Erdoğan Şanlıurfa'da Toplu Açılışlarda Konuştu (1)

Başbakan Erdoğan Şanlıurfa'da Toplu Açılışlarda Konuştu (1)

Başbakan Erdoğan Şanlıurfada Toplu Açılışlarda Konuştu (1)
A+A-

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "130 milyon liralık yatırımla Şanlıurfa'ya kazandırdığımız 25 tesisi hizmete açıyoruz. Biz bu millete aşığız, biz bu milletin dertlisiyiz" dedi. Başbakan Erdoğan, top

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "130 milyon liralık yatırımla Şanlıurfa'ya kazandırdığımız 25 tesisi hizmete açıyoruz. Biz bu millete aşığız, biz bu milletin dertlisiyiz" dedi.
Başbakan Erdoğan, toplu açılışta yaptığı konuşmada, "Açtığın eğitim yuvalarımızın öğrenci, öğretmen ve velileri 4 4 4 eğitim sistemi bir değişim ve dönüşümün hayırlı olmasını diliyorum. Bu ülkede bize zenci muamelesi yapıldı. 3 Kasım seçiminden sonra önümüze engeller çıkarıldı. Cumhurbaşkanı seçtirmemek istediler, partimizi kapatmak istediler. Siyasi hayatımız boyunca karşılaştığımız tüm engellere rağmen biz şiddete başvurmadık, şiddeti bir metot olarak benimsemedik. Biz yasaların dışına çıkmadık. Çünkü milletimize inanıyorduk, biz Hakk'a inanıyorduk. Muhtar bile olamaz dedikleri insan başbakan oldu. Millet önümüzü açtı. Biz bu millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geliyoruz dedik. Bizler için diktatör gibi saçma sapan yakıştırmalar yapıyorlar. Aynaya baksınlar. Biz milletimize hizmet yarışında varız. Bunu milletim iyi gördüğü için 3 Kasım 2002'den beri bizlere artırarak görev veriyor. Sevgi dil ile olmaz gönülden olur" dedi.
(MAD-MAD-AŞ-Y)

29.12.2012 14:32:50 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT