1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başbakan Erdoğan Kayseri'ye Geliyor

Başbakan Erdoğan Kayseri'ye Geliyor

Başbakan Erdoğan Kayseriye Geliyor
A+A-

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin en önemli projelerinden Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi başta olmak üzere şehirde yapımı tamamlanan ve toplam maliyetleri 123 mi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri Büyükşehir Belediyesi'nin en önemli projelerinden Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi başta olmak üzere şehirde yapımı tamamlanan ve toplam maliyetleri 123 milyon 327 bin TL'yi bulan 41 ayrı yatırımın açılışını yapacak.
Büyükşehir Belediyesi tarafından Kayseri'yi bir cazibe merkezi haline getirmek amacıyla başlatılan projelerden Erciyes Kış Sporları ve Turizm Merkezi'nde 29, şehir merkezinde ise yol yapım çalışmaları başta olmak üzere 12 ayrı yatırımın açılışı, düzenlenen törenle, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Erdoğan tarafından yapılacak.
Yatırımların hizmete açılışları ile ilgili düzenlenen tören, 10 Şubat 2013 Pazar günü saat 13.00'de Erciyes Tekir Kapı'da gerçekleşecek.
Törene katılmak isteyen vatandaşlar için Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz otobüs seferleri düzenlenecek. Otobüsler, saat 09.00 itibariyle her semtten vatandaşları tören alanına ücretsiz olarak taşıyacak. Törende ayrıca vatandaşlara ücretsiz sucuk ekmek ikramı yapılacak.
(ZB-Y)

04.02.2013 14:09:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT