1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Başbakan Erdoğan Çöp Kamyonu Kullandı

Başbakan Erdoğan Çöp Kamyonu Kullandı

Başbakan Erdoğan Çöp Kamyonu Kullandı
A+A-

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Arena Kapalı Spor Salonu'nda katıldığı toplu açılış töreni ile 369 çevre temizlik ve denetim aracının dağıtım töreninin ardından çöp kamyonunun direksiyonuna geçt

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Arena Kapalı Spor Salonu'nda katıldığı toplu açılış töreni ile 369 çevre temizlik ve denetim aracının dağıtım töreninin ardından çöp kamyonunun direksiyonuna geçti.
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen 365 tesisin açılışı ile 369 çevre temizlik ve denetim aracının dağıtımının ardından çıkışta dışarıda bulunan çöp kamyonlarından bir tanesinin direksiyonuna geçti. Başbakan Erdoğan'a Avrupa'nın ve Bosna Hersek'in ilk başörtülü belediye başkanı olan Amra Babic de eşlik etti. Başbakan Erdoğan ve Babic, önünde Türk ve Bosna Hersek bayraklarının asılı olduğu çöp kamyonuna binerek bir süre tur attı. Başbakan Erdoğan'ın çöp kamyonunu kullanmasını Bakanlar Mehdi Eker ile Erdoğan Bayraktar da ilgiyle takip etti. Başbakan Erdoğan, daha sonra Bosnalı Belediye Başkanı Amra Babic ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar'ı da yanına alarak Bosna'ya gönderilecek olan aracın önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.
(AT-CC-Y)

17.01.2013 17:23:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT