1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başbakan Erdoğan, 29 Projenin Açılışını Yapacak

Başbakan Erdoğan, 29 Projenin Açılışını Yapacak

Başbakan Erdoğan, 29 Projenin Açılışını Yapacak
A+A-

Hafta sonu Gaziantep'e gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Şahinbey Spor Salonunda yapacağı toplu açılış töreninde Şahinbey Belediyesi tarafından hizmete sunulan 29 projenin resmi açılışını ya

Hafta sonu Gaziantep'e gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Şahinbey Spor Salonunda yapacağı toplu açılış töreninde Şahinbey Belediyesi tarafından hizmete sunulan 29 projenin resmi açılışını yapacak.
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Gaziantep'e önem verdiğini ifade ederek, "İnşallah 18 Ocak Cuma akşamı ilimize gelecek olan Başbakanımız 19 Ocak Cumartesi günü saat 13.00'de vatandaşlarımızla direkt alakalı olan Şahinbey Spor Salonunda kamu kurumu ve belediyelerin yapmış olduğu hizmetlerin toplu açılış törenine katılacaktır" dedi. Toplu açılış töreninde Şahinbey Belediyesi tarafından hizmete sunulan içinde pazaryeri, park, kapalı spor salonu ve sosyal tesislerin olduğu 29 projenin resmi açılışının yapılacağını belirten Tahmazoğlu, şöyle konuştu: "Tüm hemşehrilerimizi cumartesi günü saat 13.00'de Şahinbey Spor Salonunda yapılacak olan toplu açılış törenine davet diyorum. Sayın Başbakanımız orada tüm halkımızla buluşacaktır. Pazar günü, Nizip ve İslahiye ilçelerimizi ziyaret ederek açılışlar yapacaktır. Ben şimdiden Başbakanımıza hoşgeldiniz diyorum."
(HD-HO-Y)

17.01.2013 15:51:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT