1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başarılı Sporculardan Vali Küçük'e Ziyaret

Başarılı Sporculardan Vali Küçük'e Ziyaret

Başarılı Sporculardan Vali Küçüke Ziyaret
A+A-

Türkiye Şampiyonalarında başarılı dereceler elde eden genç boksörler, Karabük Valisi İzzettin Küçük'ü ziyaret ettiler. 28 Ocak-2 Şubat 2013 tarihleri arasında İzmir Seferihisar'da yapılan Yıldız Er

Türkiye Şampiyonalarında başarılı dereceler elde eden genç boksörler, Karabük Valisi İzzettin Küçük'ü ziyaret ettiler.
28 Ocak-2 Şubat 2013 tarihleri arasında İzmir Seferihisar'da yapılan Yıldız Erkekler Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası'nda Yıldız Erkekler 66 kilogramda Türkiye birincisi olan Ovacık Spor Lisesi öğrencisi ve Fenerbahçe Spor Kulübü sporcusu Fırat Karakuş ve 50 kilogramda Türkiye birincisi olan Ovacık Spor Lisesi öğrencisi ve Polisgücü Spor Kulübü sporcusu Burhan Deme ile 03-10 Şubat 2013 tarihleri arasında Manisa'da yapılan Genç Erkekler Türkiye Şampiyonası'nda Genç Erkekler 81 kilogramda Türkiye üçüncüsü olan Polisgücü Spor Kulübü sporcusu Zafer Gezginci ve Büyük Erkekler 75 kilogramda Türkiye üçüncüsü olan Karabük Üniversitesi öğrencisi ve Fenerbahçe Spor Kulübü sporcusu Eren Elveren, antrenörleri Baykan Arslan ve Antrenör Mine Akkuş ile birlikte Vali İzzettin Küçük'ü makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Çetin de hazır bulundu. Ziyarette genç sporcuları başarılarından dolayı tebrik eden Vali İzzetin Küçük, elde edilen başarıların kendilerinin ve Karabük halkının göğsünü kabarttığını belirterek, sporculara başarılarının artarak devam etmesi temennisinde bulundu.
Ziyaretin sonunda Vali İzzettin Küçük ve Rektör Prof. Dr. Burhanettin Uysal başarılı sporculara hediyelerini takdim ettiler.
(ET-ET-Y)

19.02.2013 16:52:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT