1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başarılı Polislere 'başarı Belgesi' Verildi

Başarılı Polislere 'başarı Belgesi' Verildi

Başarılı Polislere başarı Belgesi Verildi
A+A-

Gaziantep'te, meydana gelen asayiş olaylarının önlenmesi ve meydana gelen olayların faillerinin yakalanmasına yönelik yapmış oldukları üstün gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı, 21 personele 'Ba

Gaziantep'te, meydana gelen asayiş olaylarının önlenmesi ve meydana gelen olayların faillerinin yakalanmasına yönelik yapmış oldukları üstün gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı, 21 personele 'Başarı Belgesi' dağıtıldı.
Gaziantep Valiliği Toplantı Salonu'nda düzenlenen törene; Gaziantep Valisi Erdal Ata, Vali Yardımcısı Mevlüt Kurban, Emniyet Müdürü Ömer Aydın, emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri ve personeller katıldı. Düzenlenen törende bir konuşma yapan Vali Erdal Ata, Gaziantep'te huzur ve güvenliğin sağlanmasında emeği geçen başta Emniyet Müdürü Ömer Aydın olmak üzere görev yapan tüm emniyet mensuplarına teşekkür ederek, başarılarının devam edeceğine dair güveninin tam olduğunu belirtti. Ata, Emniyet Teşkilatı'nın ildeki huzur ortamının devamı için özveriyle çalıştığını, emniyet personelinin 24 saat esasına göre gece gündüz demeden büyük fedakarlıklar göstererek görev yaptığını, bayramlarda, yılbaşında ve önemli günlerde her zaman görevi başında bulunduğunu belirtti. Konuşmanın ardından üstün gayret ve başarılı çalışmalarından dolayı Başarı Belgesi almayı hak eden polis memurlarına belgeleri; Vali Erdal Ata, Vali Yardımcısı Mevlüt Kurban ve Emniyet Müdürü Ömer Aydın tarafından verildi. Vali Ata, başarılı personelle çay ikramı eşliğinde sohbet ederek, personelin görüş ve önerilerini dinledi. Tören, çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.
(MDC-SO-Y)

05.01.2013 09:52:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT