1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Başarılı Eğitimciler Ödüllendirildi

Başarılı Eğitimciler Ödüllendirildi

Başarılı Eğitimciler Ödüllendirildi
A+A-

Antalya Valisi Ahmet Altıparmak Milli Eğitim Müdürleri ve Öğretmenlere Başarı Belgelerini Verdi. Vali Dr. Ahmet Altıparmak İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay'ında hazır bulunduğu Valilikte düzenl

Antalya Valisi Ahmet Altıparmak Milli Eğitim Müdürleri ve Öğretmenlere Başarı Belgelerini Verdi. Vali Dr. Ahmet Altıparmak İl Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay'ında hazır bulunduğu Valilikte düzenlenen törende, İl Eğitim Denetmenleri tarafından yapılan performans denetimleri sonucunda belirlenen İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile öğretmenlere başarı belgelerini verdi.
İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve öğretmenler tarafından Vali Altıparmak'a Değerler Eğitimi'nin sonuçları hakkında bilgiler verilen törende Demre, Kaş, Muratpaşa, Gazipaşa İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Kepez Şehit Binbaşı Turgut Cengiz Toytunç Anaokulu müdür ve öğretmenleri ve Serik Boğazkent Nurten-Turan Kilit İlköğretim okulu müdür ve öğretmenleri başarı belgelerini Vali Altıparmak'ın elinden aldılar.
Kepez Şehit Binbaşı Turgut Cengiz Toytunç Anaokulunun; 2009-2010 Eğitim Öğretim Yılında ISO 9001-2008 Belgesi aldığı, 2010-2011 eğitim öğretim yılında Milli Eğitim Bakanlığı'nın düzenlemiş olduğu "Yılın Kaliteli Okulu/Kurumu" kategorisinde Antalya birincisi, daha sonrada Türkiye birincisi olduğu ve 2011-2012 Eğitim Öğretim yılında da Ulusal Kalite ödülüne başvurarak, "4 Yıldız Yetkinlik Belgesi" almaya hak kazandığı kaydedildi.
Değerler Eğitimi ile İlköğretim ve Lise Başarı artırma Projelerinin amaçları doğrultusunda uygulandığı Serik Boğazkent Nurten-Turan Kilit İlköğretim Okulunun ise 2011 SBS sonuç puan ortalaması 272 iken, 2012 yılında yüzde 28,52 artış ile 350 puana yükselerek SBS'de il beşincisi olduğu bildirildi.(CE)

15.12.2012 15:19:46 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT