1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bartın 'emitt' Fuarında Tanıtıldı

Bartın 'emitt' Fuarında Tanıtıldı

Bartın emitt Fuarında Tanıtıldı
A+A-

Bu yıl 17.si düzenlenen, Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT'e Bartın Belediye Başkan'ı Cemal Akın'da katıldı Dünyanın en büyük beşinci Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı olan EMİT'de adet

Bu yıl 17.si düzenlenen, Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT'e Bartın Belediye Başkan'ı Cemal Akın'da katıldı
Dünyanın en büyük beşinci Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı olan EMİT'de adeta Bartın Belediyesi rüzgarı esti.
İstanbul'da düzenlenen EMİTT Uluslararası Turizm Fuarı'na İstanbul Beylikdüzü TÜYAP'ta düzenlenen turizm fuarının açılışına katılan Başkan Akın, Bartın standında hem ziyaretçilere ev sahipliği yaptı hem de Bartın ile ilgili bilgiler verdi.
İstanbul'da yaşayan Bartınlıların yanı sıra, iş adamları ve bürokratları misafir eden Başkan Akın, "Turizm fuarları tanıtım için çok önemli bir yere sahiptir. Bartın standının hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Burada tüm katılımcıları dağlarının yemyeşil doğası ile Karadeniz'in masmavi sularının buluştuğu, yer altı su kaynakları ve bol oksijeni ile Karadeniz'in incisi, kainatın gülen yüzü olan Bartın'a bekliyorum" dedi.
Başkan Akın, daha sonra Bartınlılar Derneği Başkanı Mete Fırıncıoğlu ve Dernek yöneticileri, ÇEKÜL Başkanı Prof. Dr. Metin Sözen'e belediye çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
(DK-SA)

25.01.2013 12:08:01 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT