1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Bartın Çgd Başkanı Aydemir'den Vali Savur'a Destek

Bartın Çgd Başkanı Aydemir'den Vali Savur'a Destek

Bartın Çgd Başkanı Aydemirden Vali Savura Destek
A+A-

Bartın Çağdaş Gazeteciler Derneği Başkanı Necdet Aydemir, Bartın Valisi Bülent Savur'a destek çıktı. Bartın Valisi Bülent Savur'un geçtiğimiz günlerde Bartın'da siyasi partilerin il başkanlarını zi

Bartın Çağdaş Gazeteciler Derneği Başkanı Necdet Aydemir, Bartın Valisi Bülent Savur'a destek çıktı.
Bartın Valisi Bülent Savur'un geçtiğimiz günlerde Bartın'da siyasi partilerin il başkanlarını ziyaret etmişti. Saadet Partisi Bartın İl Başkanlığı binasında yaşanan diyaloglar sonrası hem ulusal hem de yerel basında geniş yer bulan haberlerle Bartın Valisi Bülent Savur'a yönelik adeta bir yıpratma kampanyasının başlatıldığını ifade eden Başkan Aydemir, "Bartın Çağdaş Gazeteciler Derneği olarak valimizin yanında ve destekçi olduğumuzu belirtmek istiyorum. Valimiz hizmet için vardır. Çalışmak için ilimize gelmiştir. Valimizin Bartın'a göreve geldiği günden bu güne kadar eşitlikten ve doğruluktan taviz vermeden, Bartın'ın gelişmesi için gecesini gündüzüne katarak çalıştığını kimse inkar edemez" dedi.
Bartın Valisi Bülent Savur devletin seçkin bürokratlarından birisidir. Vali Savur Bartın için büyük bir şans oldu" dedi.
(DK-OA-Y)

18.02.2013 16:05:54 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT