1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Barlara 200 Polisle Baskın

Barlara 200 Polisle Baskın

Barlara 200 Polisle Baskın
A+A-

İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı 200 polis, Barlar Sokağında işletmelere ani baskın yaptı. Yaklaşık 500 kişinin sorgulandığı uygulamada herhangi bir suç ve suç unsuruna rastlanmazken aranması ola

İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı 200 polis, Barlar Sokağında işletmelere ani baskın yaptı. Yaklaşık 500 kişinin sorgulandığı uygulamada herhangi bir suç ve suç unsuruna rastlanmazken aranması olan bir kişi gözaltına alındı.
İzmit İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, akşamleyin Barlar Sokağında asayiş uygulaması yaptı. Önleyici Hizmetler Şube Müdürlüğü ekiplerinin de destek verdiği uygulamaya sivil ve resmi 200 polis katıldı. Ekipler, gruplar halinde eğlence mekanlarında kimlik kontrolü yaparak GBT sorgulaması yaptı. Barların en yoğun olduğu akşam saatlerinde başlayan uygulama bir saat boyunca sürdü. Ekipler, uygulama yaptıkları eğlence mekanlarında herhangi bir suç ve suç unsuruna rastlamazken, yapılan GBT sorgularında İstanbul'da aranması olduğu belirlenen bir kişi polis tarafından gözaltına alındı.
(UU-HO-Y)

09.12.2012 15:09:24 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT