1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Barış Manço, Ölümünün 14. Yıl Dönümünde Forum Mersin'de Anıldı

Barış Manço, Ölümünün 14. Yıl Dönümünde Forum Mersin'de Anıldı

Barış Manço, Ölümünün 14. Yıl Dönümünde Forum Mersinde Anıldı
A+A-

Seslendirdiği şarkılar ve gerçekleştirdiği televizyon programlarıyla milyonların gönlünde taht kuran Barış Manço, ölümünün 14. yılında Forum Mersin Alışveriş Merkezi'nde sevdikleriyle anıldı. Forum

Seslendirdiği şarkılar ve gerçekleştirdiği televizyon programlarıyla milyonların gönlünde taht kuran Barış Manço, ölümünün 14. yılında Forum Mersin Alışveriş Merkezi'nde sevdikleriyle anıldı.
Forum Mersin AVM'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Forum Mersin AVM, Barış Manço'yu ölümünün 14. yıl dönümünde oğlu Doğukan Manço'nun yeniden düzenlediği şarkılarıyla andı. Doğukan Manço sahne performansı ve imza günüyle Mersinlilere duygu dolu dakikalar yaşattı. Doğukan Manço, 'Mançomix' adını verdiği kendi remikslerinin bulunduğu şarkılarını Mersinliler için çaldı. Sarı Çizmeli Mehmet Ağa, Aynalı Kemer İnce Bele ve Hal Hal gibi efsane şarkıların çalındığı etkinlikte hayranları usta sanatçıya olan özlemlerini giderdi. Söylediği şarkıların ardından hayranlarıyla sohbet eden Doğukan Manço, hayranlarına imza attı.
(KRY-KYM-Y)

02.02.2013 15:22:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT