1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Barış Manço Antalya'da Şarkıları İle Anıldı

Barış Manço Antalya'da Şarkıları İle Anıldı

Barış Manço Antalyada Şarkıları İle Anıldı
A+A-

Sevilen sanatçı Barış Manço, ölümünün 14. yılında Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği etkinlikle anıldı. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı'nın Antalya Kültür Merkezi (AKM) Perge S

Sevilen sanatçı Barış Manço, ölümünün 14. yılında Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği etkinlikle anıldı.
Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı'nın Antalya Kültür Merkezi (AKM) Perge Salonu'nda organize ettiği gecede Altındağ Atatürk Çocuk Kültür Merkezi öğrencileri sahneye çıktı. Çocuklar Barış Manço'nun unutulmaz 'Adam Olacak' programını canlandırdı. Çocukların sevgilisi Manço'nun unutulmaz şarkıları yine çocuklar tarafından seslendirildi.
Yoğun ilginin gösterildiği gecede kısa bir konuşma yapan Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Adem Akyürek, Barış Manço'yu çok özlediklerini belirtti. Dünyada barışa, sevgiye ihtiyaç duyulan bu günlerde Manço'yu saygıyla andıklarını söyleyen Akyürek, "Bize bu özel gösteriyi sunan çocuklarımıza çok teşekkür ederim" dedi. Çocuklara kültür ve sanat eğitimleri vermeyi sürdüreceklerini kaydeden Akyürek, eğitimli çocuklar yetiştirmeye devam edeceklerini söyledi.
Gecenin sonunda Adem Akyürek, Barış Manço ile yıllarca birlikte çalışan Cengiz Uzun'a çiçek sunarak teşekkür etti.
(SK-CC-Y)

31.01.2013 14:58:54 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT