1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Barınma Evlerindeki Çocuklar Sihirbaz Gösterisiyle Eğlendi

Barınma Evlerindeki Çocuklar Sihirbaz Gösterisiyle Eğlendi

Barınma Evlerindeki Çocuklar Sihirbaz Gösterisiyle Eğlendi
A+A-

Bursa Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan çocuklar sihirbaz gösterisiyle eğlenceli dakikalar yaşadı. Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, çocuklar için hafta sonu eğlencesi düz

Bursa Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan çocuklar sihirbaz gösterisiyle eğlenceli dakikalar yaşadı.
Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, çocuklar için hafta sonu eğlencesi düzenledi. Programa katılan 200 çocuk keyifli dakikalar yaşadı. Önce sahneye çıkan müzik grubu ile birlikte şarkılar söyleyen çocuklar, daha sonra sihirbazın gösterileri ile kendilerinden geçti. Sihirbazın yaptığı gösterilerle mest olan çocukların şaşkınlıklarını gizleyemediği görüldü.
Bu tür faaliyetleri zaman zaman yaptıklarını belirten Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Dr. Sunay Özkul, "Bu tür organizasyonlarla çocuklar eğlenceli anlar yaşıyor. Bunları arada yapmamız lazım. Onların mutlu olması bizi de mutlu ediyor. Bugün çeşitli gösteriler olacak. İnşallah hepsi de eğlenceli dakikalar yaşar" dedi.
Bu tür faaliyetler çok sevdiklerini belirten çocuklar ise, "Bize herkes çok iyi davranıyor. Onlara teşekkür ediyoruz. Çok mutlu olduk" şeklinde konuştu.
(AF-MŞ)

15.12.2012 15:45:38 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT