1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Bar'da çıkan münakaşa cinayetle sonuçlandı!

Bar'da çıkan münakaşa cinayetle sonuçlandı!

Bar'da çıkan münakaşa cinayetle sonuçlandı!
A+A-

Kırklareli’de bir barda kişiler arasında çıkan tartışma bir anda büyüyerek kavgaya dönüştü. İki grup arasında her geçen dakika büyüyen kavgada bıçak ve silahlar konuştu. Eğlence bir anda hezimete dönüştü ve döğüşte 1 kişi hayatını kaybederken 2 kişi ise ç

Kırklareli’de bir barda kişiler arasında çıkan tartışma bir anda büyüyerek kavgaya dönüştü. İki grup arasında her geçen dakika büyüyen kavgada bıçak ve silahlar konuştu. Eğlence bir anda hezimete dönüştü ve döğüşte 1 kişi hayatını kaybederken 2 kişi ise çeşitli yerlerinden yaralandı.

. Kırklareli Lüleburgaz İlçesi'nde 2 grup arasında gece kulübünde başlayan tartışma kanlı bitti. İki grup arasındaki bıçaklı, silahlı kavgada Levent Güldür hayatını kaybederken, onun tabancayla vurduğu Ferdi Aydın ile seken kurşunun bacağına isabet ettiği arkadaşı Seher Ö. yaralandı. Olayla ilgili 5 kişi gözaltına alındı. Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüştüğü olay Yeni Mahalle Fatih Caddesi'nde meydana geldi. Bir barda Levent Güldür ve Ferdi Aydın arasında çıkan tartışma büyüyerek sokağa taştı. Arkadaşlarının da katıldığı iki grup arasında devam eden bıçaklı ve silahlı kavga sırasında 33 yaşındaki Ferdi Aydın, 36 yaşındaki Levent Güldür'ü bıçakla ağır yaraladı. Güldür de belinden çıkardığı tabanca ile Aydın'ı vurdu. Kavgada ateşlenen bir silahtan çıkan kurşunun yerden sekerek bacağına isabet etmesi sonucu Ferdi Aydın'ın arkadaşı 42 yaşındaki Seher Ö. de yaralandı. Olayda, İhbar üzerine gelen ambulanslarla Lüleburgaz Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Güldür hayatını kaybederken, Ferdi Aydın ise hayati tehlikesi nedeniyle sevk edildiği Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yoğun bakıma alındı. Lüleburgaz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri olayda kullanılan tabanca ve bıçağa el koyarken, kavgaya karıştığı tespit edilen 5 kişi de gözaltına alındı. Olayla ilgili Soruşturma sürüyor.

Kaynak: http://www.yeniulke.net/guncel/kirklarelide-barda-kavga-cikti-1-kisi-oldu-2-kisi-yarali-h5742.html

Yeni Ülke

A+A-

HABERE YORUM KAT