1. HABERLER

  2. EKONOMİ

  3. Banvit-şeker Piliç Görüşmesi Sona Erdi

Banvit-şeker Piliç Görüşmesi Sona Erdi

Banvit-şeker Piliç Görüşmesi Sona Erdi
A+A-

Merkezi Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bulunan ve geçtiğimiz günlerde, hesaplarına alacaklılar tarafından haciz işlemi başlatılması nedeniyle üretimi durdurduğunu açıklayan, sonrasında hisse devri ko

Merkezi Balıkesir'in Bandırma ilçesinde bulunan ve geçtiğimiz günlerde, hesaplarına alacaklılar tarafından haciz işlemi başlatılması nedeniyle üretimi durdurduğunu açıklayan, sonrasında hisse devri konusunda Banvit firması ile görüşmelerin başladığını KAP'a duyuran Şeker Piliç, Banvit ile görüşmelerin sona erdiğini duyurdu.
Şeker Piliç Firmasından Borsaya yapılan açıklamada, Bandırma 2. Asliye Hukuk Mahkemesinden alınan "İflasın Ertelenmesi" kararı sonrasında Banvit ile yapılan görüşmelerin durdurulduğunu açıkladı. Şeker Piliç'den Borsaya yapılan açıklamada, "28.01.2012 tarihinde yapmış olduğumuz özel durum açıklamasında Banvit Bandırma Vitaminli Yem San. A.Ş. ile ön görüşmelere başlandığı ve olası gelişmelerle ile ilgili kamuoyuna ilave bilgi verileceği belirtilmişti. Bu çerevede son gelişmeler (İflasın ertelenmesi kararı) sonrasında, Banvit Bandırma Vitaminli Yem San. A.Ş. ile yapmakta olduğumuz ön görüşmeleri karşılıklı sonlandırmış bulunmaktayız" denildi. Yapılan açıklamada ayrıca; "İleride şartlar uygun oluştuğu takdirde konu tarafımızdan tekrar değerlendirilecek" açıklamasında bulunuldu.
(TK-ÖK-E)

05.02.2013 12:49:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT