1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Bamak Müezzinoğlu: "hukuki Yola Başvurabiliriz"

Bamak Müezzinoğlu: "hukuki Yola Başvurabiliriz"

Bamak Müezzinoğlu: hukuki Yola Başvurabiliriz
A+A-

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, önceki gün Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili iki yıl önce çekilen görüntü ve fotoğrafları yeni gibi gösterilerek yapılan haberle ilgili hukuki yola ba

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, önceki gün Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili iki yıl önce çekilen görüntü ve fotoğrafları yeni gibi gösterilerek yapılan haberle ilgili hukuki yola başvurabileceklerini söyledi.
Bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Gaziantep'e gelen Bakan Müezzinoğlu, AK Parti İl Başkanlığı'na yaptığı ziyaret sırasında bazı gazetecilerle kısa bir sohbet etti. Bakan Müezzinoğlu hastanelerde yaşanan sıkıntıları çözmek için sürekli çaba sarf ettiklerini ve hükümetin son 10 yıl içinde yapılan büyük yatırımlarla birlikte bu sorunların büyük bir bölümünün ortadan kaldırıldığını söyledi. Şanlıurfa Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile ilgili önceki gün yayınlanan haberleri detaylı bir şekilde inceleyeceğini söyleyen Bakan Müezzinoğlu, yayınlanan haberdeki görüntü ve fotoğraflardaki hasta ranzalarının şuanda o hastanede bulunmadığını ifade ederek, "Konuyu şuanda detaylı bir şekilde inceliyoruz. İnceleme sonunda fotoğraf ve görüntülerin iki yıl öncesine ait olduğu tespit edilirse bu haberlerle ilgili hukuki işlem başlatabiliriz" dedi.
(HD-MEF-Y)

09.02.2013 13:14:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT