1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Balyalı Öğrenciler Masa Tenisinde De Başarılı

Balyalı Öğrenciler Masa Tenisinde De Başarılı

Balyalı Öğrenciler Masa Tenisinde De Başarılı
A+A-

Balıkesir'in Balya ilçesinde, Balıkesir Ortaokullar arası Masa Tenisi İl Birinciliği'ne katılan Zübeyde Hanım Yatıl Bölge Okulu öğrencileri başarılarıyla göz doldurdu. Erkek ve Kız Masa Tenisi ekip

Balıkesir'in Balya ilçesinde, Balıkesir Ortaokullar arası Masa Tenisi İl Birinciliği'ne katılan Zübeyde Hanım Yatıl Bölge Okulu öğrencileri başarılarıyla göz doldurdu.
Erkek ve Kız Masa Tenisi ekipleri, rakiplerine korkulu dakikalar yaşatırken takdir.
Zübeyde Hanım Yatılı Bölge Okulu sporcuları, favori ekiplere karşı, üstün oyunları ile ayakta alkışlandı. Yeşil Beyazlı raketler, gelecek için de tecrübe kazandı. Balıkesir Rahmi Kula Anadolu Lisesi'n de düzenlenen İl Birinciliği müsabakalarında rakiplerine nefes aldırmayan Balyalı sporcular, yazdan bu yana kendilerini çalıştıran Beden Eğitimi Öğretmeni Ali Kılıç'ın direktifleri ile Balıkesir'in 18 ilçesinden gelen arkadaşlarına kök söktürdüler. Müsabakalarda kendinden bahsettiren gençler, gelecek dönem daha iyi sonuçlar ve madalya için kenetlenerek veli, öğretmen ve arkadaşlarına madalya sözü verdiler. Okul müdürü Hüseyin Özkan da, başarılı sporcu ve öğretmenlerini kutladı.
(FT-SŞ)

25.01.2013 15:42:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT