1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Balya'da Mavi Kapaklar Engelliye Sandalye Olacak

Balya'da Mavi Kapaklar Engelliye Sandalye Olacak

Balyada Mavi Kapaklar Engelliye Sandalye Olacak
A+A-

Balıkesir'in Balya ilçesinde, Türk Hava Kurumu Şube Başkanı Cemalettin Kayış'ın başlattığı Mavi Kapak Toplama Kampanyası büyük ilgi görürken, toplanan kapakların engellilere tekerlekli sandalye olacağ

Balıkesir'in Balya ilçesinde, Türk Hava Kurumu Şube Başkanı Cemalettin Kayış'ın başlattığı Mavi Kapak Toplama Kampanyası büyük ilgi görürken, toplanan kapakların engellilere tekerlekli sandalye olacağı açıklandı.
Bir adet tekerlekli sandalyeyi sağlık merkezine hediye ettiğini açıklayan Kayış, köy ve mahalle muhtarlarından büyük destek gördüğünü söyledi. Balya'da Türk Hava Kurumu Şube Başkanı emekli hava astsubayı Cemalettin Kayış, ilçedeki engelli vatandaşları tekerlekli sandalye sahibi yapmak için kolları sıvadı. Mavi kapak kampanyasının tuttuğunu anlatan 67 yaşındaki Kayış, "Kampanyamıza okullarımızdan destek geldi. Özellikle muhtar arkadaşlarımız büyük destek oluyor. Karlık köyü muhtarı Fikret Ardoğan en büyük destekçimiz oldu. Destek olan herkese teşekkür ediyorum. Bir tekerlekli sandalyeyi sağlık merkezine hediye ettim. Toplanan mavi kapakların karşılığında alacağımız tekerlekli sandalyelerle engelli vatandaşlarımızı sevindirmek istiyorum. Bunun için de kampanyamıza herkesten destek bekliyorum" dedi.
(FT-SŞ)

18.01.2013 13:48:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT