1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Balya'da Başarılı Öğrencilere Müdür Teşekkürü

Balya'da Başarılı Öğrencilere Müdür Teşekkürü

Balyada Başarılı Öğrencilere Müdür Teşekkürü
A+A-

Balıkesir'in Balya ilçesinde, önceki gün Balıkesir İli genelinde yapılan Başarı Tespit Sınavı'nda dereceye giren Zübeyde Hanım Yatıl Bölge Okulu öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Osman Söze

Balıkesir'in Balya ilçesinde, önceki gün Balıkesir İli genelinde yapılan Başarı Tespit Sınavı'nda dereceye giren Zübeyde Hanım Yatıl Bölge Okulu öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Osman Sözener'i ziyaret etti. Başarılı öğrencileri makamında kabul eden Sözener, çeşitli hediyeler vererek teşekkür etti.
Balıkesir genelinde yapılan sınavda Balya'da ilk üç dereceye giren Zübeyde Hanım Yatılı Bölge Okulu öğrencileri, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Osman Sözener'in konuğu oldu. Müdür. Sözener'e, başarının devamı için söz veren ve hayallerindeki meslekleri paylaşan Balya 8. sınıf birincisi Faruk Akmaz ve ikincisi Gülsüm Güler Demirel, 7. sınıflar ilçe birincisi Yıldız Özkan, 6. sınıf birincisi Nilay Çoban, ikinci Canan Özdemir ve ilçe üçüncüsü Feyza Pulat büyük mutluluk yaşadı. Öğrenciler, üç yıldır okulda düzenlenen SBS kursları ile ilgili olarak öğrencilerin başarısında önemli pay sahibi olan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Orhun Turgut'a teşekkür etmeyi ihmal etmediler. Başarılı öğrencileri kutlayan İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Osman Sözener, ilçedeki okullarda başarı düzeyinin her gün arttığını söyledi. Sözener, Zübeyde Hanım Yatılı Bölge Okulu Müdürü Hüseyin Özkan ve öğretmenlerine de teşekkür etti.
(FT-SŞ)

13.02.2013 17:59:16 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT