1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Balıkesir'in Kadın Girişimcileri İşbaşında

Balıkesir'in Kadın Girişimcileri İşbaşında

Balıkesirin Kadın Girişimcileri İşbaşında
A+A-

Balıkesir İli Kadın Girişimciler İcra Komitesinde başkanlığa Nurbin Tüfekçioğlu getirildi. Bugün Balıkesir Ticaret Odasında yapılan seçimlerin sonucunda başkanlığa Nurbin Tüfekçioğlu seçildi. Tüfek

Balıkesir İli Kadın Girişimciler İcra Komitesinde başkanlığa Nurbin Tüfekçioğlu getirildi.
Bugün Balıkesir Ticaret Odasında yapılan seçimlerin sonucunda başkanlığa Nurbin Tüfekçioğlu seçildi. Tüfekçioğlu ve yönetimi 2 yıl görev yapacak. Balıkesir İli Kadın Girişimciler İcra Komitesi Başkanı Nurbin Tüfekçioğlu ile birlikte yardımcıları Leyla Kökden ve Nilay Dursun da oy birliği ile seçildi. Kadın Girişimciler Kurulunda yapılan yeni düzenleme ile Balıkesir ilinde, Balıkesir Ticaret Odası Koordinatörlüğünde 168 kişilik kontenjanı ile Balıkesir ili Kadın Girişimciler Kurulu oluşturuldu. Her oda/borsanın kendi temsilcileri arasından yaptığı seçim ile 15 kişilik İcra Komitesi seçildi. Balıkesir Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Sekreterinin doğal üye olarak katılması ile birlikte 17 kişiden oluşan Balıkesir İl Kadın Girişimciler İcra Komitesi ilk toplantısını da gerçekleştirdi. İlk toplantı gündeminin seçim olduğu İcra Komitesi; oybirliği ile Nurbin Tüfekçioğlu'nu Başkanlığa seçti.
Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Yavuz ve Genel Sekreter Erdoğan Dur, Nurbin Tüfekçioğlu ve arkadaşlarını tebrik ederek çalışmalarında başarı diledi.
(YU)

21.12.2012 17:50:50 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT