1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Balıkesir'de Teknokent Protokolü

Balıkesir'de Teknokent Protokolü

Balıkesirde Teknokent Protokolü
A+A-

Balıkesir'de, "Teknokent" kurulmasının ilk adımı atılıyor. Balıkesir Üniversitesinde düzenlenecek törende Teknokent Kurucu Heyeti oluşturulması için protokol imzalanacak. Balıkesir Üniversitesi (BA

Balıkesir'de, "Teknokent" kurulmasının ilk adımı atılıyor. Balıkesir Üniversitesinde düzenlenecek törende Teknokent Kurucu Heyeti oluşturulması için protokol imzalanacak.
Balıkesir Üniversitesi (BAÜ) Çağış Yerleşkesinde 4691 sayılı Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu çerçevesinde arazi üzerine kurulması hedeflenen Balıkesir Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nin kurulum başvurusu yapılacak. Bu başvuruyu yapacak olan Kurucu Heyet oluşumu ile ilgili protokol; Balıkesir Valisi Ahmet Turhan'ın da katılacağı bir törenle imzalanacak. 10 Ocak akşamı Balıkesir Sanayi Odasında yapılacak olan protokol imza töreni ile; Balıkesir Valiliği, Balıkesir Belediye Başkanlığı, Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü, Balıkesir Sanayi Odası, Balıkesir Ticaret Odası, Balıkesir Ticaret Borsası, Bandırma Ticaret Odası, Bandırma Ticaret Borsasından oluşan kurucu heyet tarafından teknokent kurulmasına yönelik ilk adımın atılmış olacağı bildirildi.
(YU)

09.01.2013 18:39:13 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT