1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Balıkesir Tarım Hayvancılık Fuarı Kepsut'ta Düzenlenecek

Balıkesir Tarım Hayvancılık Fuarı Kepsut'ta Düzenlenecek

Balıkesir Tarım Hayvancılık Fuarı Kepsutta Düzenlenecek
A+A-

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, bu yıl dördüncüsü düzenlenecek Balıkesir Tarım Hayvancılık Fuarı'nın Kepsut'ta yapılacağını söyledi. Fuarın, sektör temsilcilerinden büyük ilgi göreceğini düş

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, bu yıl dördüncüsü düzenlenecek Balıkesir Tarım Hayvancılık Fuarı'nın Kepsut'ta yapılacağını söyledi.
Fuarın, sektör temsilcilerinden büyük ilgi göreceğini düşündüğünü söyleyen Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, "Kepsut'u bu sayede Türkiye ve Dünya tanıyacak. Tarım, hayvancılık, tohum, sera, zeytin, zeytin işletme teknolojileri, süt endüstrisi, tavukçuluk ve su ürünleri alanında son teknoloji makine ve ekipmanların sergileneceği fuar 28 Şubata açılacak olup 3 Marta sona erecektir" dedi.
Balıkesir'in tarım ve hayvancılıkta Türkiye'nin lider illerinden birisi olduğunu ifade eden Başkan Cankul, "Fuarların temel özelliği, sektörün tüm taraflarını biraraya getirip tanıtım, eğitim ve bilgi alışverişini sağlamaktır. Fuarın ilimize ve ilçemize büyük katkı sağlayacağına inanıyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.
(MK-

11.01.2013 17:24:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT